среда, 2 ноября 2016 г.

Конкурси на день студента — веселі та смішні

Студентство — найбільш яскрава і весела пора в житті. І свято називається Днем студента, апріорі не може бути нудним і похмурим. А якщо в організації святкових заходів використовувати захоплюючі конкурси і змагання, це тільки посприяє згуртуванню молодого колективу, підвищить довіру, зміцнить дружбу. І навіть через багато років цей день буде згадуватися з особливою теплою посмішкою.
Тягни квиток
На листочках пишуть жартівливі завдання. Наприклад, прокукурікати десять разів, станцювати національний танець, заспівати басом пісню і т. п. Учасникам конкурсу пропонують тягнути квиток із завданням. Але не все так просто. Сувора «комісія» задає додаткові питання, просить повторити те чи інше дію в уповільненому або прискореному темпі, супроводжувати якусь дію звуками, а звуки — рухами. І тільки після цього ставить свою оцінку.

Практика
Учасникам пропонують придумати і написати на листочку неіснуюче слово, що позначає дію. Наприклад, «завертихвоститься», «околопупиться», «задремодрыгаться» або інше. Потім усі здають свої листочки ведучому, а він оголошує, що починаються практичні заняття. Після чого учасники по черзі підходять до ведучого, тягнуть листочок і показують, як на практиці виглядає позначене там дію. Перемагає самий артистичний учасник.

Гуртожиток
Двоє учасників призначаються «комендантами гуртожитків». Гуртожиток — це стілець, на який необхідно посадити якомога більшу кількість людей. Хоча «оселилися» вважається будь-який учасник, просто тримається долонею за стілець, а не тільки знаходиться на ньому. Перемагає комендант, в «гуртожитку» якого помістилося більше мешканців.

Заліковка
Учасникам («студентам») видають по листочку паперу. Кожен з них через певний час повинен зібрати на цьому листочку підпису десяти «викладачів». Викладачем може бути будь-який інший учасник і навіть інший «студент». Враховуються підписи тільки у вигляді «предмет — оцінка — підпис». Той, хто зробить це першим, отримує від ведучого «стипендію», тобто приз у вигляді цукерки або яблука.

Шпори
Учасникам конкурсу пропонують заховати на собі «шпори» (цукерки). Потім входить один «викладач» і намагається, не торкаючись руками учасників, визначити, де саме кожен із них сховав «шпору». Після чого процедуру повторюють з іншим «викладачем». Перемагає той, хто точно вкаже на більшу кількість місць, де заховані цукерки.

Халява, прийди!
Кожен бажаючий придумує смішне продовження фрази «Халява, прийди...», яке звучить в риму. Він записує його на листочок і віддає ведучому. Ведучий пропонує учасникам вгадати, хто саме запропонував той чи інший варіант. Перемагає гравець, хто вгадав більше авторів фраз. Після чого всі хором голосно скандують початок фрази, а ведучий зачитує римовані закінчення, запропоновані гравцями.

Бібліотека
Всім учасникам демонструють книгу і пропонують на око вгадати, скільки в ній сторінок. П'ять осіб, чиї відповіді будуть ближче всього до правильної відповіді, переходять у наступний тур. Їм показують вже дві книги і пропонують визначити загальне число сторінок в них. В наступний тур переходять троє гравців. У третьому турі визначають кількість сторінок відразу в п'яти книгах. Переможцю пропонують супер-гру: з точністю до ста визначити кількість сторінок у десяти книгах.
Прикольна листівка з днем студента

Комментариев нет:

Отправить комментарий